با نرم افزار بدکا (بسته های دورکاری) بدون هرگونه دغدغه ای کلیه نرم افزارهای کاربردی خودرا از راه دور مدیریت کنید …

با استفاده از نرم افزار دورکاری بدکا، میتوانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز بر روی Server ، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران از نرم افزارهای حسابداری، CRM ، نقشه کشی و Office  و … از هر جایی  فراهم میشود. دیگر مشکل کار از راه دور ندارید، دیگر نیازی نیست بک آپ ( اطلاعات ) حسابداری خود را جهت ثبت به منزل ببرید و دوباره اول صبح بک آپ خود را به سرور بازگردانی کنید . هر زمان و هر مکانی میتوانید سیستمهای نرم افزاری خود را مدیریت کنید .

نرم افزار بدکا بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی شبکه، نیاز به نصب برنامه ها بر روی کلاینتها را کاملا حذف میکند و کاربران به راحتی میتوانند برنامه های خود را بدون نیاز به نصب بر روی دستگاه خود، از هرجایی حتی خارج سازمان اجرا کنند.

بدکا appservering متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در دیتا سنترها، هزینه نگهداری و کنترل دسترسی ها را بطور چشم گیری کاهش میدهد.

بدکا همزمان باعث افزایش سرعت و امنیت و کاهش چشم گیر هزینه ها می شود.

برتریهای رقابتی بدکا :

  • نصب و راه اندازی بسیار آسان و سریع
  • قیمت پایین نسبت به محصولات مشابه
  • پشتیبانی محلی توسط شرکت تولید کننده
  • امکان همگام سازی کردن تمام نرم افزارهای کاربردی سازمان
  • نیاز حداقلی به پهنای باند. هر کاربر با پهنای باندی کمتر از ۱۵ kb/s می تواند به همه نرم افزارهای مورد نیازش دسترسی پیدا کند بدون اینکه آنها را بر روی سیستم خود نصب کرده باشد!
  • امکان تضمین امنیت با استفاده از سیستم عامل Bootable مخصوص به خود بر روی کلاینتها (کاربران می توانند حتی از طریق یک کامپیوتر بدون Hard Disk و از طریق یک Bootable Cooldisk به نرم افزارهای خود دسترسی پیدا کرده و آنها را در Private Cloud به اجرا درآورند.)
  • بدون وابستگی به سیستم عامل سمت کاربر (کاربران می توانند از طریق سیستم عاملهای ویندوز، Mac، لینوکس، اندروید، IOS، Windows Phone و … به همه نرم افزارهای تحت ویندوز خود دسترسی پیدا کرده و آنها را به اجرا درآورند!)

الزامات سخت افزاری

اتصال از هر دستگاهی

با استفاده از کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه و با نصب نرم افزار بدکا میتوانید به کلیه نرم افزارهای تحت ویندوز خود در هر مکانی دسترسی داشته باشید.

 

مقیاس پذیر

کاربران شما با استفاده از بدکا میتوانند در هرجایی که امکان کار با اینترنت وجود داشته باشد، دسترسی خود را فعال و استفاده کنند.

هر برنامه ای در وب

با استفاده از بدکا شما فورا می توانید با فعال کردن اینترنت سیستم، هرنرم افزار دسکتاپ و برنامه جانبی را در یک مرورگر وب، بدون نیاز به تغییر و بازنویسی آن و بدون هیچ مشکلی اجرا کنید.

ساده برای استفاده

بدکا به طور کامل با کاربران خود شفاف است: دسترسی به برنامه های شما، صرفه جویی در وقت و هزینه های آموزش.

دسترسی از راه دور

اتصال امن به دسکتاپ و دسترسی به برنامه ها و فایل های شخصی خود حتی زمانی که شما در محل کار خود حضور ندارین با نرم افزار بدکا فراهم میشود.

 

ساده برای مدیریت

برای مدیریت اطلاعات و مدیریت کاربران با نصب نرم افزار دورکاری بدکا به سادگی میتوانید جلوی هزینه های مازاد را گرفته و مدیریت دقیقی داشته باشید .