شرکت مشاوره هاله افزار به شماره ثبت ۲۵۲۳۲۰ در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ و با محوریت ارائه خدمات حسابداری و راه اندازی سیستمهای مالی و مالیاتی و در کنار آن ارائه نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری مشتریان پایه ریزی شد.

در حال حاضر شرکت دارای دپارتمان های “ فروشگاه اینترنتیHac.ir دپارتمان فروش و پشتیبانی نرم افزار هلو و سخت افزار ” ،” ایران مالیات ” ،” سلام رایانه ” ، ،” نرم افزاردور کاری بدکا (bedka) می باشد .

در طول این سال ها سعی کرده ایم در کسب و کار خود از هر لحاظی رشد کرده و با استعانت از خداوند متعال به بالاترین مدارج از ارائه خدمات و محصولات برسیم . ما در“هاله افزار” به آنچه انجام میدهیم عشق می ورزیم و به این اعتقاد داریم که تنها راه انجام کارهای بزرگ این است :
آنچه را که انجام میدهیم واقعاً دوست داشته باشیم و بالاترین کیفیت آن را به مشتریانمان ارائه دهیم.
ارائه خدمات صادقانه هرگاه توفیق ارائه خدمات به مشتریان نصیب ما گردد، بدون شک اولین رفتار حرفه ای ما گفتار و کردار صادقانه خواهد بود . مطمئن باشید …
از خودمان انتظار تعالی داریم
همواره سعی می کنیم معیار کیفیت باشیم. برای رسیدن به این جایگاه هر روز تلاشمان بیشتر و بیشتر می شود .
شناسایی استعداد جوانان
یکی از اصلی ترین استراتژی های ما کار آفرینی در بالاترین کیفیت برای خود و دیگران می باشد به نحویکه پرسنل شرکت از امنیت شغلی خود خیالشان راحت است .
شرکت ما آمیزه ای از علم و تجربه و البته عشق، مخلوق ذهن های زیبایی ست که ذره ذره وجود خود را وقف خدمت رسانی به مردم این مرز و بوم نموده و همواره کوشیده ایم تا خورشید عظمت در افق اقبال ما طالع شود . تجلی این باور دریافت مجوز های ذیل می باشد :
مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور، مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، مجوز فناوران رایانه تهران، مجوز نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی

[aparat id=”KCoX0″ width=”full”]